Mynet – Marine’ye Ameliyatsız Beyin Damar Yumağı Tedavisi

Beyninde nadir görülen, ceviz büyüklüğünde damar yumağı hastalığı vardı…

 

Beyninde nadir görülen, ceviz büyüklüğünde damar yumağı hastalığı vardı…

“Hele de iki yavrumu düşündükçe korkularım ve üzüntüm büsbütün artıyor, saatlerce odaya kapanıp ağlıyordum” diyor. Gürcistanlı 36 yaşındaki Marine, tedavi için araştırmaları sonucu rotasını Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzman Prof. Dr. Selçuk Peker’e çevirdi.

Beyin tümörlerinden beyinde damar yumağı oluşumuna dek pekçok beyin hastalıklarında açık ameliyata gerek kalmadan bıçaksız ve kansız tedavi imkanı sağlayan Gamma Knife, tüm dünyada yaygın kullanılan bir yöntem. 46 yıllık geçmişi ile en uzun süredir yaygın kullanımda olan radyocerrahi tekniği Gamma Knife tedavisi sayesinde hasta, aynı gün evine dönebiliyor.

Tümörün çapının 3.5 cm’den küçük olması durumunda kafatasının açılmasına gerek kalmadığını belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Peker, anestezi ve yoğun bakım gereksiniminin ortadan kalktığını, hastaların çoğunun birkaç saat süren Gamma Knife ile tedavinin ertesi günü günlük yaşantısına dönebildiğini vurguluyor. Prof. Dr. Selçuk Peker’in tedavi ettiği 36 yaşındaki Gürcistanlı Beraia Marine’nin de beyninde ceviz büyüklüğünde Doğuştan Damar Yumağı (AVM) hastalığı vardı. O da, Gamma Knife yöntemiyle tedavi olan binlerce hastadan biri. Mynet.com okurları için Beraia Marine’nin Gamma Knife tedavisini izledik.

Ölümcül hastalıkları açık ameliyata gerek bırakmadan kansız ve bıçaksız tedavi imkanı sağlayan Gamma Knife ile Beraia Marine’nin adım adım tedavisi…

 

1.Kutucuk: MARİNE HASTANEYE YATIRILIYOR

Her şey kısa bir süre önce, ansızın çıkmış ortaya. 36 yaşındaki Gürcistanlı hasta Beraia Marine, doğuştan, nedeni bilinmeyen ve nadir görülen bir hastalık olan ‘beyinde damar yumağı hastalığı’ olduğunu öğrenmesiyle tam anlamıyla yıkılmış. Nöbetlere ya da ani beyin kanamasına yol açarak ölümcül sonuçlar doğurabilen, ancak yıllardır hiçbir belirti vermeyen hastalık, son dönemde çok şiddetli ve geçmeyen baş ağrılarına dönüşmüş.

Öğretmenlik yapan Marine, okula gidemez olmuş, çok sevdiği öğrencilerinden ayrı düşmüş. “Hele de iki yavrumu düşündükçe korkularım ve üzüntüm büsbütün artıyor, saatlerce odaya kapanıp ağlıyordum” diyor. Tedavi için araştırmaları sonucu rotasını Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzman Prof. Dr. Selçuk Peker’e çevirmiş. Hastalığına Türkiye’de derman bulabileceğine ikna olmuş. Bıçaksız ve kansız Gamma Knife yöntemi ile beynindeki bu hastalıktan kurtulabileceği ve hatta aynı gün taburcu olabileceği bilgisi sonucu, tedavi için iki yavrusunu ülkesinde bırakıp Türkiye’ye yolculuğa çıkarken endişeli ama çokça güvenle doluymuş.

Prof. Dr. Selçuk Peker’in, hayatını ansızın kabusa çeviren ‘beyinde damar yumağı’ hastalığına çare bulacağına emin olduğunu söylüyor.. O inançla eşiyle birlikte geldiği Acıbadem Kozyatağı Hastanesi’ne o da ‘günü birliğine’, yani yöntemin uygulanacağı günün sabahında yatıyor. Radyocerrahinin altın standardı olarak tanımlanan Gamma Knife tedavisi için muayene ediliyor.

 

2.Kutucuk: BAŞINA ÇERÇEVE TAKILIYOR

Marine’nin başına lokal anestezi ile stereotaktik çerçeve takılıyor. Böylece sabit hale getirilen kafatasındaki hastalıklı alan bilgisayarlarla belirleniyor. Bu, ışınların istenen noktaya odaklanabilmesindeki çok üst düzey hassasiyeti sağlıyor. Bu alana 192 adet Kobalt kaynağından çıkan gamma ışını gönderiliyor. Her bir kaynaktan çıkan gücü düşük ışınlar, beynin sağlıklı olan kısmına zarar vermiyor. Çevredeki normal beyin dokusuna etkisi minimal seviyede bulunuyor. Işının odaklandığı noktada yüksek miktarda radyasyon etkisi yaratıyor. Marine, artık güzel şeyler düşünmeye odaklı. “Artık ağlamak yok, çünkü iyileşeceğime inanıyorum” diyor.

 

3.Kutucuk: MR VE ANJİYOGRAFİ ÇEKİMİ YAPILIYOR

Gamma Knife tedavisinde çerçeve takıldıktan sonra hastanın patolojisine uygun görüntüleme yöntemi uygulanıyor. Günümüzde hastaların tümüne MR yapılıyor. AVM olgularında stereotaktik çerçeve ile anjiyografi yapılıyor. Marine’ye de MR ve Anjiyografi çekimi yapıldı. Bazen kafa kaidesi tümörlerinde veya MR’a girmesi mümkün olmayan hastalarda bilgisayarlı tomografi de tedavi planlamasında kullanılıyor. Gürcistanlı hasta Marine, işlemler uygulanırken beyninde ceviz büyüklüğündeki damar yumağından kurtulacağına odaklanıyor hep.

 

4.Kutucuk: BİLGİSAYARDA TEDAVİ PLANLAMASINA GEÇİLİYOR

Özel bilgisayarlı planlama programları sayesinde tedavi edilecek hedef doku keskin bir hassaslıkta sınırlanarak, uygulanacak radyasyon dozu tespit ediliyor. Hassas yapılara komşu tümörlerde bloklama uygulaması ile ışınların bazı yönlerden normal dokulara ulaşması engellenebiliyor. Planlama için kullanılan bilgisayar programlarının gelişmesi bu konuda önemli yararlar sağlıyor. Prof. Dr. Selçuk Peker, binlerce hastayı bu yöntemle tedavi etmiş olmanın rahatlığını hissetse de son derece titiz ve dikkatli bir şekilde incelemelerini yapıyor. Bu işlemler sırasında Marine ise odasında eşiyle sohbet ediyor, TV seyrederek vakit geçiriyor.

 

5.Kutucuk: TEDAVİ ÜNİTESİNE ALINIYOR

Bilgisayarda tedavi planı yapıldıktan sonra Marine bu kez ayrı bir kısım olan tedavi ünitesine alınıyor. Ancak Prof. Dr. Selçuk Peker ve ekibinin Marine’ye bir sürprizi var. 36 yaşındaki Gürcistanlı hasta Beraia Marine, Prof. Dr. Peker’in o güne dek Gamma Knife yaniuzay ışınları ile tek seansta tedavi uygulayarak, aynı gün taburcu ettiği binlerce hastanın tam 5 binincisi olduğunu öğreniyor. Marine, ‘Yanılmadığımı bir kez daha anladım. Doğru ve emin ellerdeyim. İki yavruma sağlıkla sarılacağım günler yakın” diyor. 5 bininci hasta olmasına istinaden hep birlikte ekip olarak fotoğraf çekiliniyor, objektife poz veriliyor. Marine ekibin ilk andan itibaren gösterdiği sıcak ve güven dolu yaklaşımla kendini ‘çok özel’ hissediyor.

6.Kutucuk: IŞININ UYGULANMASINA GEÇİLECEK

Artık endişe bulutları iyice dağıldı Marine için. Cihazın içine tam bir güvenle girmeye hazır. Cihazda tedavinin süresi 30-90 dakika arasında değişiyor. Tümörün hacmi ve uygulanacak olan radyasyon dozunun miktarı, tedavi süresinde belirleyici faktörleri oluşturuyor.

7.Kutucuk: TEDAVİ SIRASINDA UYANIK KALINIYOR

Tedavi sırasında hasta uyanık kalıyor ancak heyecanlanan hastalarda yatıştırıcı ilaç kullanılabiliyor. Ancak Marine için herhangi bir yatıştırıcı ilaca gerek kalmadı. O dakikaları uyanık geçiriyor. Başarıyla görevini tamamlamanın huzuru içerisinde çıkıyor cihazdan. Tedavi sırasında Prof. Dr. Peker, Marine ile hoparlör ve mikrofon yardımı ile konuşabiliyor ve onu monitörden sürekli izliyor.

8.Kutucuk: TEDAVİNİN ARDINDAN ODASINA ALINIYOR

Marine’nin tedavisi 3 saatte tamamlanıyor. Ardından odasına alınıyor. Eşiyle kucaklaşıyor. Çocuklarını da kucaklayabilmek için sabırsızlanıyor. Gamma Knife radyocerrahisinin etkisi ise birkaç ay ile birkaç yıl arasında değişen sürelerde ortaya çıkıyor. Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Selçuk Peker “Örneğin AVM hastalığında, AVM kaybolduğunda artık yeni bir damar yumağının oluşmayacağı ve kanamalar olmayacağı kesin. Ama sonucu görmek için 3 yıl beklemek gerekiyor. Çünkü damar yumağı ağır ağır küçülüyor, kayboluyor” diyor.

9.Kutucuk: GÜNLÜK YAŞANTISINA HEMEN DÖNEBİLİYOR

Tedaviden sonra aynı gün taburcu olabileceği için geri sayım başlıyor Marine için. Prof. Dr. Peker, günlük yaşantısına ertesi gün dönebileceğini söylüyor. Hastanın tedavi öncesi uyduğu kısıtlamalar var ise tedavi sonrasında da geçerliliğini koruyor ancak Gamma Knife tedavisi nedeniyle özel bir kısıtlamaya ihtiyaç duyulmuyor. Beyninde doğuştan AVM yani Doğumsal Damar Yumağı hastalığı olan ve 3 saatlik operasyon sonrası aynı gün taburcu olan 36 yaşındaki Beraia Marine, birkaç saat sonra doktoru ve personelle gülen gözleriyle, umut dolu bakışlarla vedalaşarak ülkesinin yolunu tutuyor.

Prof. Dr. Selçuk Peker'e Ulaşın

Prof. Dr. Selçuk Peker ile iletişime geçmek için aşağıda bulunan kanaları kullanabilirsiniz.

Ön randevu, online görüşme ve diğer sorularınız için aşağıdaki kanallardan ulaşabilirsiniz.

Adres

Koç Üniversitesi Hastanesi, Zeytinburnu / İstanbul

E-posta

info@selcukpeker.com.tr

Telefon

+90 850 532 1923
+90 534 056 58 98

Ki̇şi̇sel Veri̇leri̇n İşlenmesi̇ Aydınlatma Metni̇

Prof. Dr. Selçuk Peker tarafından sizlere sunulmakta olan sağlık hizmeti sürecinde tarafımıza sağlamış olduğunuz kişisel verilerinize ilişkin olarak, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun (“KVKK”) 10. maddesi uyarınca sizi bilgilendirmek ve aydınlatmak isteriz. Bize sağladığınız tüm kişisel verilerin gizliliği ve güvenliği konusunda azami hassasiyet gösterdiğimizi ve bu verilerin korunması için gerekli tüm teknik ve idari güvenlik önlemlerinin alındığını belirtiriz.

VERİ SORUMLUSU ve TEMSİLCİSİ                             

Peker Sağlık Hizmetleri ve Ticaret Ltd.Şti. (Prof. Dr. Selçuk Peker) olarak veri sorumlusu sıfatıyla, kişisel verilerinizi aşağıda açıklanan amaçlar kapsamında; hukuka ve dürüstlük kurallarına uygun bir şekilde işleyebilecek, kaydedebilecek, saklayabilecek, sınıflandırabilecek, güncelleyebilecek ve mevzuatın izin verdiği hallerde ve/veya işlendikleri amaçla sınırlı olarak 3. kişilere açıklayabilecek/aktarabileceğiz.

İŞLENECEK KİŞİSEL VERİLERİNİZ

 • Kimlik Bilgileriniz (Adınız, soyadınız)
 • İletişim Bilgileriniz (Telefon numaranız, elektronik posta adresiniz)
 • Sağlık Bilgileriniz ( İletişim formu üzerinden veya elektronik posta ile tarafımıza iletmiş olduğunuz muayene verileriniz, tanı ve operasyon bilgileriniz, tıbbi özgeçmişinize ait veriler, tıbbi soy geçmişinize ait veriler, laboratuvar sonuçlarınız, tıbbi görüntüleme sonuçlarınız, test sonuçlarınız, muayene randevu bilgileriniz, reçete bilgileriniz, kullandığınız ilaç bilgileri, aşı ve ilaç kullanım bilgileriniz,  muayene öncesi danışma, teşhis, tedavi ve takip sürecinde dijital ortamda yapılan tüm görüşme ve yazışmalar gibi özel nitelikli kişisel verileriniz)
 • Görsel ve İşitsel Kayıtlarınız (Tıbbi işlem öncesinde, tıbbi işlem sırasında ve/veya tıbbi işlem sonrasında alınan fotoğraf ve/ veya videolarınız gibi),
 • Web sitesi gezinme bilgileri, IP adresi, tarayıcı bilgileri ve kendi rızanız ile ilettiğiniz tıbbi belgeler, anketler, form bilgileri.

KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENME AMACI

Kişisel verileriniz açık rızanıza ve/veya tabi olduğumuz yasal mevzuat başta olmak üzere KVKK 5. ve 6. maddeleri ile GDPR 6. ve 9. maddelerinde  belirtilen Kişisel Veri İşleme Şartları kapsamında yer alan şartlar ve amaçlar doğrultusunda işlenmektedir. Prof. Dr. Selçuk Peker’in verdiği hizmetler dikkate alındığında, kişisel verileriniz;

 • Sunmakta olduğumuz hizmetlere dair işlemlerin gereklerinin yerine getirilebilmesi ve hizmetin ifası kapsamında sunulan hizmetlerden ilgili kişilerin faydalanmasını sağlamak,
 • 3359 sayılı Sağlık Hizmetleri Temel Kanunu, 663 sayılı Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlarının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Ayakta Teşhis Ve Tedavi Yapılan Özel Sağlık Kuruluşları Hakkında Yönetmelik, Kişisel Sağlık Verilerinin İşlenmesi ve Mahremiyetinin Sağlanması Hakkında Yönetmelik ve ilgili diğer düzenlemelerde yer alan hukuki yükümlülüklerimizi yerine getirme;
 • Kamu sağlığının korunması, koruyucu hekimlik, tıbbî teşhis, tedavi ve bakım hizmetlerinin yürütülmesi, sağlık hizmetleri ile finansmanının planlanması ve yönetimi,
 • Almış olduğunuz sağlık hizmetlerine ilişkin her türlü soru ve şikâyetinize cevap verilmesi,
 • Hasta memnuniyetinin ölçülmesi, arttırılması, araştırılması.
 • Almakta olduğunuz hizmetler, tamamlayıcı hizmetler ve yeni hizmetler hakkında bilgi verilmesi
 • Randevu almanız halinde, randevu hakkında haberdar edilme,
 • İlgili mevzuat gereğince talep edilmesi halinde Kamu Kurum ve bütün otoritelerce öngörülen bilgi paylaşımı, raporlama, bilgilendirme yükümlülüklerinin yerine getirilmesi,
 • Yasal mevzuattan kaynaklanan bilgi ve belge saklama yükümlülüklerinin yerine getirilmesi,
 • Açık rızanız doğrultusunda diğer hastaların ve kamuoyunun eğitimi ve bilgilendirilmesi, tanıtım, hacim arttırma, bilimsel araştırma ve eğitim amacıyla,
 • Ve bunlarla sınırlı olmaksızın 6698 sayılı Kanun’un 5. ve 6. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları ve amaçları dahilinde işlenecektir.

KİŞİSEL VERİLERİN TOPLANMA YÖNTEMİ VE HUKUKİ SEBEP            

Kişisel verileriniz tarafımızca, yukarıda sıralanan amaçlar kapsamında ve her türlü sözlü, yazılı ya da elektronik ortamda (web sitesi, e-posta, sosyal medya hesaplarında direkt mesaj göndermeniz ve/veya gönderilerine yorum yapmanız vasıtasıyla) toplanacaktır.

Yukarıdaki yöntemler doğrultusunda topladığımız kişisel verilerinizi Açık rızanızın bulunması veya Aşağıda yer alan hallerden en az birinin bulunması durumunda Açık Rıza’nızın bulunmadığı durumlarda da işlenmesi mümkün olacaktır.

 • Türkiye Cumhuriyeti’nde yürürlükte olan kanun ve yönetmelik hükümlerinin işlemeyi gerekli kılması (Borçlar Kanunu, Ticaret Kanunu, İş Kanunu, 3359 sayılı Sağlık Hizmetleri Temel Kanunu, 663 sayılı Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlarının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Ayakta Teşhis Ve Tedavi Yapılan Özel Sağlık Kuruluşları Hakkında Yönetmelik, Kişisel Sağlık Verilerinin İşlenmesi ve Mahremiyetinin Sağlanması Hakkında Yönetmelik vs.)
 • Fiili imkânsızlık nedeniyle rızanızı açıklayamayacak durumdayken şahsınızın veya bir başkasının yaşamı veya vücut bütünlüğünün korunması için zorunlu olması,
 • Tarafınız ile akdetmiş olduğumuz sözleşmenin ifası için gerekli olması (Tıbbi teşhis ve tedavi süreçleri sonrasında kontrollerinizi gerçekleştirebilmek, sizinle birebir iletişime geçebilmek, randevu süreçlerini yönetebilmek amacıyla)
 • Hukuksal yükümlülüklerimizin yerine getirilmesi amacıyla kişisel verilerinizin işlenmesinin gerekli olması,
 • Kişisel verinizin tarafınızca alenileştirilmiş olması,
 • Yasal veya sözleşmesel haklarımızın kullanılması veya korunması için gerekli olması,
 • Temel hak ve özgürlüklerinize zarar vermemek kaydıyla kişisel verilerinizin işlenmesinin meşru menfaatimiz için gerekli olması (Hasta memnuniyeti ve talep yönetiminin gerçekleştirilebilmesi amacıyla)

Özel nitelikli kişisel verileriniz ise aşağıdaki hukuka uygunluk sebeplerine dayanılarak toplanmakta, saklanmakta ve işlenmektedir;

 • Açık rızanızın bulunması,
 • Sağlık ve cinsel hayat dışındaki özel nitelikli kişisel veriler, kanunlarda öngörülen hallerde açık rıza aranmaksızın.
 • Sağlık ve cinsel hayata ilişkin kişisel verileriniz ise ancak kamu sağlığının korunması, koruyucu hekimlik, size ait tıbbî teşhis, tedavi ve bakım hizmetlerinin yürütülmesi, aldığınız sağlık hizmetleri ile finansmanının planlanması ve yönetimi amacıyla, Dr. Selçuk Peker tarafından Açık Rıza’nız aranmaksızın işlenebilecektir.

İŞLENEN KİŞİSEL VERİLERİN AKTARILDIĞI TARAFLAR VE AKTARIM AMACI

 

Kişisel verileriniz ;   Sağlık Bakanlığı ve bağlı alt birimleri, Sosyal Güvenlik Kurumu, özel sigorta şirketleri,  yetki vermiş olduğunuz temsilcileriniz, avukatlar, düzenleyici ve denetleyici kurumlar, ameliyat gerektiren operasyonlarda anlaşmalı olduğumuz özel hastaneler ile  ve bilişim teknolojileri desteği (sunucu, hosting, yazılım, bulut bilişim vb.) aldığımız hizmet sağlayıcılarımız  ile 6698 sayılı Kanun’un 8. ve 9. Maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları ve yukarda belirtilen amaçlar çerçevesinde paylaşılabilecektir.

Kişisel verileriniz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat çerçevesinde mesleki sır olarak korunup, gizliliği sağlanacak, kanuni zorunluluk hali dışında 3. Kişilerce/kurumlarca/kuruluşlarca paylaşılmayacaktır. 

Fotoğraf ve video verileriniz, açık rızanıza bağlı olarak sosyal medyada ve web sitesinde yayınlanabilecektir.

KİŞİSEL VERİSİ İŞLENEN İLGİLİ KİŞİNİN HAKLARI

Kişisel veri sahibi olarak Kanun’un 11. maddesi uyarınca aşağıdaki haklara sahip olduğunuzu bildiririz:  

 • Kişisel veri işlenip işlenmediğini öğrenme,
 • Kişisel verileri işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme,
 • Kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,
 • Yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme,
 • Kişisel verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme,
 • Kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme,
 • Kişisel verilerin düzeltilmesi, silinmesi ya da yok edilmesi halinde bu işlemlerin kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,
 • İşlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle kişinin kendisi aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme,
 • Kişisel verilerin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğraması hâlinde zararın giderilmesini talep etme.

Topladığımız ve işlediğimiz kişisel verilerinizin 6698 sayılı Kişisel Verilerin İşlenmesi Kanunu 4. Maddesi gereğince doğru ve gerektiğinde güncel olması gerekmektedir. Bu nedenle, kişisel verilerinizde herhangi bir değişiklik meydana gelmesi halinde, güncel ve doğru kişisel bilgilerinizi aşağıda belirtilen yöntemlerle bildirebilirsiniz.

TALEPLERİNİZ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇMEK İSTERSENİZ

Yazılı olarak talepte bulunulması halinde;

https://www.selcukpeker.com/    İnternet sitemizde yer alan “KVKK  Başvuru Formu” nun ıslak imzalı bir nüshasını, kimliğinizi tespit edici bir belge ile şahsen veya 11. Madde kapsamında sayılan haklara ilişkin başvuru yapmaya yetkili olduğunuzu gösterir ve noter tasdikli bir vekâletname ile vekaleten teslim edebilir ya da noter aracılığıyla “İstinye Mahallesi, Şehit Halil İbrahim Cad. No:25/2 Sarıyer / İstanbul” adresine gönderebilirsiniz.

 Elektronik olarak talepte bulunulması halinde;

 “Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkına Tebliğ”in 5. maddesi uyarıca, güvenli elektronik imza, mobil imza ya da tarafımıza daha önce bildirdiğiniz ve sistemlerimizde kayıtlı bulunan elektronik posta adresini kullanmak suretiyle  form@selcukpeker.com e-posta adresine iletebilirsiniz. 

Tarafımıza ilettiğiniz talepleriniz, talebinizin niteliğine göre en kısa sürede ve en geç otuz gün içerisinde, yazılı olarak veya elektronik ortamda cevaplandırılacaktır.

Ek : Başvuru Formu

Sitemizde size daha iyi hizmet sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Çerez Politikası dokümanımızdan erişebilirsiniz.

Prof. Dr. Selçuk Peker'e Ulaşın

Prof. Dr. Selçuk Peker ile iletişime geçmek için aşağıda bulunan kanaları kullanabilirsiniz.

Ön randevu, online görüşme ve diğer sorularınız için aşağıdaki kanallardan ulaşabilirsiniz.

Adres

Koç Üniversitesi Hastanesi, Zeytinburnu / İstanbul

E-posta

form@selcukpeker.com.tr

Prof. Dr. Selçuk Peker'e Ulaşın

Prof. Dr. Selçuk Peker ile iletişime geçmek için aşağıda bulunan kanaları kullanabilirsiniz.

Ön randevu, online görüşme ve diğer sorularınız için aşağıdaki kanallardan ulaşabilirsiniz.

Adres

Koç Üniversitesi Hastanesi, Zeytinburnu / İstanbul

E-posta

form@selcukpeker.com.tr

Telefon

+90 534 056 58 98